Mikon maszyny

WUS 500

Wibroprasa stacjonarna WAS 500 jest maszyną w pełni automatyczna, służy do produkcji szerokiej gamy prefabrykatów takich jak: kostka brukowa, płyty chodnikowe i ażurowe, krawężniki drogowe i obrzeża, bloczki fundamentowe, pustaki ścienne,stropowe i inne wyroby.. Maszyna produkuję także elementu dwuwarstwowe do wysokości 300mm opcjonalnie do 400mm.

Zagęszczenie masy betonowej i uformowanie kształtów odbywa się na drewnianej palecie produkcyjnej. Czas jednego cyklu od 20-30 sec. . Wibroprasa produkowana jest w dwóch wersjach standard ( podstawowe rozwiązania) wersja max ( innowacyjne rozwiązania, czyli układ wibracji Serwo, pneumatyczny zacisk form i inne..).

Warianty dostosowane od indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowo wibroprasę można wyposażyć w spiętrzarkę i rozpiętrzarkę palet produkcyjnych oraz inne dodatkowe urządzenia takie jak: czyszczarka palet, obracarka palet. W ten sposób można zamknąć proces produkcyjny i uzyskać wysokowydajną linię do produkcji prefabrykatów budowlanych.

 

Dane techniczne

Przykładowe prefabrykaty